Home

trápit se maloobchodní astronaut boby zimní sport Jezdit Poskytnout síra

V Siguldě byl nejrychlejší Lochnerův dvojbob, Dobeš porazil Běhounka – ČT  sport – Česká televize
V Siguldě byl nejrychlejší Lochnerův dvojbob, Dobeš porazil Běhounka – ČT sport – Česká televize

Ve ferrari vstříc lepším časům. Bobisty zoceluje i strašidelná havárie -  iDNES.cz
Ve ferrari vstříc lepším časům. Bobisty zoceluje i strašidelná havárie - iDNES.cz

Boby – Wikipedie

Český bob – Český svaz bobistů a skeletonistů

Bobisté mají trenažér za 6,5 milionu. Na oplátku slibují olympijskou  medaili - iDNES.cz
Bobisté mají trenažér za 6,5 milionu. Na oplátku slibují olympijskou medaili - iDNES.cz

Friedrich vyhrál popáté za sebou Světový pohár čtyřbobů - Sport.cz

Friedrich vyhrál i čtvrtý závod sezony bobistů a slaví 70. vítězství v SP -  Sport.cz
Friedrich vyhrál i čtvrtý závod sezony bobistů a slaví 70. vítězství v SP - Sport.cz

Zimní olympijské sporty

Boby – rychlý sport plný adrenalinu | Sport v okolí - sportovní akce a kluby

Jaké rychlosti se dosahuje na čtyřbobu | Olympijské hry a čtyřbob | Stream

Úspěšní čeští bobisté dostanou nový trenažér. ‚Hodně nám pomůže,' těší  Šindeláře | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Úspěšní čeští bobisté dostanou nový trenažér. ‚Hodně nám pomůže,' těší Šindeláře | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

MS boby a skeleton 2023 St. Moritz ⇒ program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

Adrenalinový zážitek na bobech ve Svatém Mořici - Premiumsports

Jak se pilotují boby? ‚Čas na podrbání rozhodně není,' popisuje Dominik  Dvořák | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Jak se pilotují boby? ‚Čas na podrbání rozhodně není,' popisuje Dominik Dvořák | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Jamajské boby útočí, v Pekingu budou psát historii. Slibují “oheň na ledě”  - Aktuálně.cz
Jamajské boby útočí, v Pekingu budou psát historii. Slibují “oheň na ledě” - Aktuálně.cz

Čtyři tísnící se lidé, rychlost až 150 kilometrů v hodině a ledová trať.  Takové je závodní bobování - Seznam Zprávy
Čtyři tísnící se lidé, rychlost až 150 kilometrů v hodině a ledová trať. Takové je závodní bobování - Seznam Zprávy

Boby místo atletiky. Po první jízdě jsem věděl, že chci znovu, vzpomíná  student
Boby místo atletiky. Po první jízdě jsem věděl, že chci znovu, vzpomíná student

Stock ilustrace Dva Sportovci Na Trati A Bobové Zimní Sporty – stáhnout  obrázek nyní - Boby, Bobová dráha, Sportovní závod - iStock
Stock ilustrace Dva Sportovci Na Trati A Bobové Zimní Sporty – stáhnout obrázek nyní - Boby, Bobová dráha, Sportovní závod - iStock

Pilot Red Bull Air Race Šonka si prohodil role s řidičem bobu. Kdo z nich  to měl | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Pilot Red Bull Air Race Šonka si prohodil role s řidičem bobu. Kdo z nich to měl | Ostatní sporty | Lidovky.cz

ZOH 2022 | Čeští bobisti se tradičně společně tetovali. Jamajčani? Super  reklama | iSport.cz
ZOH 2022 | Čeští bobisti se tradičně společně tetovali. Jamajčani? Super reklama | iSport.cz

Boby, saně, skeleton - exkluzivní sporty - Horydoly.cz - Outdoor Generation

Český čtyřbob s nováčky uzavřel sezonu SP dvacátým místem ve Svatém Mořici  - Sport.cz
Český čtyřbob s nováčky uzavřel sezonu SP dvacátým místem ve Svatém Mořici - Sport.cz

Historický úspěch pro české bobisty, Dvořák s Noskem dojeli v Iglsu šestí –  ČT sport – Česká televize
Historický úspěch pro české bobisty, Dvořák s Noskem dojeli v Iglsu šestí – ČT sport – Česká televize